fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W piątek, 29 kwietnia, mury naszej szkoły opuściło 23 Absolwentów. Podczas uroczystego apelu wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły oraz specjalne wyróżnienia. Diana Fiedorowicz otrzymała stypendium dla najlepszego absolwenta ufundowane przez Burmistrza Gminy Zbąszynek oraz nagrodę za uzyskanie najwyższej średniej z przedmiotów zawodowych przyznawaną przez Związek Leśników Polskich. Serdecznie gratulujemy! Nagrody zostały przyznane także za wkład i zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły i udział w kołach zainteresowań: w szkolnym wolontariacie, w Ośrodku Rehabilitacji Ptaków Szponiastych, w kole sygnalistów, w stowarzyszeniu Przysposobienie Wojskowe Leśników, w Polskim Czerwonym Krzyżu. Listy gratulacyjne otrzymali Rodzice Uczniów którzy uzyskali świadectwo z biało-czerwonym paskiem. Nadleśniczy Nadleśnictwa Babimost przyznał nagrody za kontynuowanie rodzinnych leśnych tradycji. Rodzice Absolwentów w krótkim przemówieniu podziękowali za cztery lata współpracy, dziękując przede wszystkim Pani Emilii Łoteckiej, wychowawczyni klasy IV. Po oficjalnej części nadszedł czas na pożegnanie przez Uczniów klasy 3G TL – Absolwenci mieli za zadanie rozpoznać samych siebie w przygotowanych na wesoło scenkach pokazujących i charakterystyczne zachowanie. I choć nie obyło się bez wzruszeń cieszymy się, że kolejne pokolenie leśników rozpoczyna już dorosłe życie. Nie pozostaje nam nic innego jak złożyć ostatnie życzenia. Kochani Absolwenci! Życzymy Wam, aby każdy dzień był słoneczny. Żebyście nigdy nie zagubili wszystkich wspaniałych cech które posiadacie i które wspólnie odkrywaliśmy przez te cztery lata. Życzymy Wam znalezienia swojego miejsca w życiu, dobrej pracy i kochającej rodziny.
Odwiedzajcie nas, zawsze będziemy na Was czekali!
Darz Bór!

💚

Rekomendowane wpisy

Skip to content