fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Kolejny raz uczniowie szkół podstawowych zawitali wraz z rodzinami w naszych progach! Tym razem przyszli kandydaci zwiedzali szkołę i jej otoczenie samodzielnie, docierając do wyznaczonych stanowisk sugerując się mapą. Forma zabawy terenowej okazała się pierwszym krokiem do pracy ze zdjęciem satelitarnym terenu, z którego zdarza się korzystać także leśnikom.
Przy każdym zaznaczonym punkcie znajdowało się miejsce warte poznania, a na stanowiskach uśmiechem witali nasi Uczniowie, Wychowawcy, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły . Oprócz najważniejszych informacji o braci uczniowskiej, nauce i panujących w szkole obyczajach, odwiedzający dowiadywali się mnóstwa ciekawostek i realizowali nietuzinkowe zadania. Nie można nie wspomnieć o wyzwaniu dla najodważniejszych, przygotowanym przez ArboWojtka! W konkurencji wspinaczki drzewnej wyłonił się lider, który zdobył najwyższy punkt pokaźnego dębu!
Wszystkich dociekliwych i zaangażowanych w działanie na koniec czekała nagroda.
Niewątpliwie i tym razem zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni ilością gości.
Mamy nadzieję na ponowne spotkania, a okazji ku temu nie zabraknie. Trzymamy jednocześnie kciuki za te najważniejsze – 1.09.2022r na apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny.
Dziękujemy, że byliście – nasze drzwi są dla Was otwarte!


Rekomendowane wpisy

Skip to content