fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W środę 23.03 wspólnie powitaliśmy 🌷 wiosnę 🌷 . Nasz samorząd szkolny przygotował na ten dzień wiele zabaw. Uczniowie klasy IV mieli również okazję ostatecznie i radośnie przyjąć do szkolnej braci przedstawicieli tegorocznych klas I i II technikum oraz szkoły branżowej. Wraz z wychowawcami symbolicznie odcięli ogony naszym „kotom” i przetestowali nietuzinkowe umiejętności młodych entuzjastów lasu w konkurencji o nazwie „Bieg zajączka” 🐰 . Nie zabrakło rywalizacji kreatywnych i sportowych, w których to Uczniowie wszystkich klas dali popis talentów, wiedzy i umiejętności.
Swoich sił próbowali między innymi w:
💚 konkursie piosenki klasowej
💚 tworzeniu najpiękniejszej Marzanny
💚 rywalizacji muzycznej „Jaka to melodia?”
💚 quzie „Jak dobrze znasz swoją szkołę?”
💚 przeciąganiu liny
💚 rzucie kaloszem
💚 przenoszeniu „tratwy” z materaca.
Radość, uśmiech i słońce dopisywały należycie, dlatego serdeczne DZIĘKUJEMY przywitanej Pani Wiośnie za piękny dzień, a organizatorom i uczestnikom za zaangażowanie, pozytywną energię i pomysłowość.
Darz Bór!

Rekomendowane wpisy

Skip to content