fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

ptak
Klasa IV a – wychowawca Wachowiak AgnieszkaKlasa IV b – wychowawca Hołyńska Zuzanna
1. Banasiak Mariusz1. Bielachowicz Michał
2. Benysek Wojciech2. Bielecki Rafał
3. Brodzik Magdalena3. Fedorowicz Łukasz
4. Durkot Grzegorz4. Gabin Paweł
5. Grzegorczyk Tomasz5. Guzik Piotr
6. Humeniuk Wojciech6. Hałuszczak Marcin
7. Kiszmanowicz Wojciech7. Jackowski Tomasz
8. Koczyk Bartosz8. Klamecki Aleksander
9. Mandryk Wojciech9. Krzak Marek
10. Morawski Łukasz10. Lisiewicz Łukasz
11. Murek Mariusz11. Marek Izabela
12. Nowak Anna12. Martynów Łukasz
13. Ołdak Łukasz13. Przeworski Kamil
14. Pelechacz Łukasz14. Rozynek Bartosz
15. Podstępski Mateusz15. Sławiński Krzysztof
16. Puzewicz Roman16. Sokołowski Piotr
17. Sienkiewicz Sylwia17. Swaryczewski Krzysztof
18. Sokołowski Henryk18. Woźniak Aleksandra
19. Stelmaszyński Bartosz19. Wroński Dawid
20. Wysocki Michał
Klasa IV a – wychowawca Jagodzińska SylwiaKlasa IV b – wychowawca Przeworski Marian
1. Bernas Sebastian1. Bączyk Daniel
2. Chyło Anna2. Bogusławski Błażej
3. Dziubiński Sebastian3. Brzostowski Maciej
4. Frankowski Grzegorz4. Cessak Przemysław
5. Janeczek Mateusz5. Czapracki Kacper
6. Kaczor Krystian6. Dudarowski Adam
7. Kamiński Wojciech7. Górka Kinga
8. Kamrowski Łukasz8. Jakubowska Karolina
9. Kopaczewski Mateusz9. Jankowiak Roland
10. Kurzanowska Edyta10. Kania Tomasz
11. Lachowski Hubert11. Kot Wojciech
12. Łotecka Barbara12. Marciniak Marcin
13. Łukasiewicz Piotr13. Perz Damian
14. Malinowski Michał14. Picheta Paweł
15. Massalski Stanisław15. Przybyłowski Piotr
16. Poźniak Domonik16. Skorupa Wojciech
17. Radkiewicz Maurycy17. Sochacki Adam
18. Rosik Sebastian18. Szmidt Robert
19. Skorupiński Tomasz19. Wąsik Marzena
20. Stasiak Piotr20. Wolska Malwina
Klasa V a
wychowawca:
Eugeniusz Trochanowski, Joanna Jasińska
Klasa V b
wychowawca:
Włodzimierz Banasiak
1. Auguścik-Lipka Marek1. Bagiński Grzegorz
2. Biały Paweł2. Bil Katarzyna
3. Ciszek Łukasz3. Bogusławski Tomasz
4. Ditrich Wojciech4. Brzezińska Kinga
5. Fedyk Rafał5. Jankowiak Jarosław
6. Hołuj Milena6. Kania Roman
7. Jaszczyszyn Rafał7. Kołodzuejczak Tomasz
8. Józefiak Daniel8. Konopacki Michał
9. Kalis Marlena9. Kułakowski Daniel
10. Kałkus Kamila10. Lisica Maciej
11. Kłujsza Marcin11. Lisowski Radosław
12. Komenda Jakub12. Miszczak Magda
13. Krajewski Adam13. Marczak Krzysztof
14. Kusarek Piotr14. Nowak Magdalena
15. Leszkowicz Konrad15. Onufruk Kamila
16. Łausz Bartosz16. Ratajczak Wojciech
17. Matysik Wioletta17. Rogowski Arkadiusz
18. Polak Mariusz18. Schindler Maciej
19. Przybylski Kamil19. Schmidtke Krystian
20. Sobolewski Łukasz20. Simonowicz Leszek
21. Szczygieł Artur21. Szałęga Łukasz
22. Szyptowski Bartosz22. Szymoniak Krzysztof
23. Staszyński Tomasz23. Wiaderny Albert
24. Świderski Jacek24. Zakrzewska Wioleta
25. Wochanka Piotr 
26. Wrotniewski Szymon 
27. Zalisz Bartłomiej 
28. Żukowski Krzysztof
Klasa V a
wychowawca:
Wanda Adamska, Sebastian Wachowiak
Klasa V b
wychowawca:
Zuzanna Hołyńska
1. Bachmińska Dagmara1. Bąk Paweł
2. Bienias Dawid2. Buczek Paweł
3. Czajkowska Anna3. Cwojdziński Michał
4. Duma Wojciech4. Czarny Paweł
5. Dziurewicz Krzysztof5. Droszczak Piotr
6. Jarzeński Rafał6. Dolata Artur
7. Kaźmierczak Sebastian7. Janikowski Adrian
8. Liebner Rafał8. Kapusta Piotr
9. Malewicz Robert9. Karolczak Ewa
10. Mizera Artur10. Konieczny Dawid
11. Paradowski Mateusz11. Koziatek Krzysztof
12. Pępkowski Wojciech12. Kubiszyn Marcin
13. Podgórski Michał13. Lagiera Michał
14. Rybarczyk Łukasz14. Makowski Eryk
15. Semkło Waldemar15. Morgowski Łukasz
16. Skwarek Rafał16. Nowaczyk Marzena
17. Tomys Agnieszka17. Nowak Jacek
18. Wasilewski Paweł18. Pijanowski Grzegorz
19. Wesołowski Jarosław19. Przybył Agnieszka
20. Wieczorek Marcin20. Skiba Łukasz
21. Woźny Mateusz21. Ślipko Grzegorz
22. Zięciak Patryk22. Trawiński Adam
23. Żurek Łukasz23. Zaraziński Bartłomiej
Klasa V a
wychowawca:
Ryszard Górawski 
Klasa V b
wychowawca:
Antoni Pawłowski
1. Bubel Natalia1. Auguścik-Lipka Marcin
2. Dec Agnieszka2. Bieganowski Łukasz
3. Gondek Łukasz3. Borucki Mariusz
4. Grobelny Bartosz 4. Drozdek Łukasz
5. Jankowiak Marcin5. Godlewski Paweł
6. Kacperski Mariusz6. Górny Marcin
7. Kawalec Bartłomiej7. Gról Anna
8. Koch Jakub8. Janusz Radosław
9. Kozłowski Michał9. Kacprzak Piotr
10. Kurek Gerard10. Kłosowski Mariusz
11. Liman Michał11. Kopeć Julia
12. Małaszkiewicz Krzysztof12. Kujath Szymon
13. Męcina Andrzej13. Kuryś Łukasz
14. Pałasz Witold14. Lichtańska Kornelia
15. Przeworski Radosław15. Matwiejko Łukasz
16. Roszkowiak Stanisław16. Miroszniczenko Teresa
17. Siłakowski Mariusz17. Pętek Jacek
18. Strzelczyk Paweł18. Porucznik Piotr
19. Szkucik Tomasz19. Przybylski Rafał
20. Terlak Maciej20. Ratus Paweł
21. Towarnicki Wojciech21. Rychły Robert
22. Zieliński Kamil22. Słowik Łukasz
 23. Tecław Marcin
 24. Tomys Michał
 25. Wysocki Kamil
Klasa V
wychowawca:
Joanna Jasińska, Łucja Mojsiej
 
1. Adamska Anna19. Paliwoda Kamil
2. Bieniaszewski Radosław20. Paluch Krzysztof
3. Dudek Tomasz21. Pawłowski Paweł
4. Frątczak Aleksandra22. Pilc Przemysław
5. Bilon Dominik23. Poznańska Magdalena
6. Furmanowicz Renata24. Seweryn Tomasz
7. Gałęzowski Karol25. Sokółka Paweł
8. Graczyk Roman26. Sójka Tomasz
9. Handke Tomasz27. Stachowiak Bartosz
10. Janioł Wojciech28. Sulatycki Paweł
11. Kacperski Marek29. Szutowicz Dawid
12. Kacprzak Katarzyna30. Topolski Damian
13. Kanduła Łukasz31. Waligórski Paweł
14. Koźlecki Tomasz32. Witkowicz Wojciech
15. Krajewski Adam33. Włodarczak Natalia
16. Lisiecki Piotr34. Włodarczak Michał
17. Nowak Grzegorz35. Wojtowicz Paweł
18. Olszak Joanna36. Żuberek Barbara
Klasa V
wychowawca:
Zbigniew Zalewski
 
1. Anklewicz Sebastian16. Mukoid Dariusz
2. Ceglarek Wiesław17. Paczyński Michał
3. Chabzda Piotr18. Pas Tomasz
4. Chmielewski Robert19. Pietrzak Paweł
5. Ciebień Paweł20. Pietrzak Przemysław
6. Darmach Paweł21. Polinkiewicz Marek
7. Dąbrowski Bartosz22. Polita Tomasz
8. Dzięcioł Łukasz23. Przybyła Marcin
9. Gosztyła Zbigniew24. Rogala Marcin
10. Jeda Fabian25. Sarnecki Paweł
11. Kawalec Łukasz26. Stawicki Przemysław
12. Kędzierski Krzysztof27. Strzępek Mariusz
13. Łaputa Błażej28. Szczęśniak Ewelina
14. Łoła Radosław29. Śliwa Jakub
15. Morawski Piotr30. Zieleniecka Karolina
Klasa V
wychowawca:
Piotr Kiciński, Włodzimierz Banasiak
 
1. Bieniaszewski Piotr18. Linke Krzysztof
2. Bublis Paweł19. Machowiak Sebastian
3. Dębowski Tomasz20. Malcher Bogusław
4. Durczak Hubert21. Mania Hubert
5. Gawiński Marcin22. Mędrecki Emil
6. Garbowski Sylwester23. Mikułko Szymon
7. Gocki Michał24. Milkowski Radosław
8. Górny Mariusz25. Młyńczak Joanna
9. Hajduk Aleksander26. Ogiejko Tomasz
10. Herla Krzysztof27. Pilarski Waldemar
11. Jermakowicz Grzegorz28. Raszpla Michał
12. Karmazyn Damian29. Semkło Marcin
13. Kloc Krzysztof30. Sokołowski Tomasz
14. Kopowski Sebastian31. Staszyński Radosław
15. Kolenda Piotr32. Szpigun Rafał
16. Korbas Przemysław33. Wlazełko Jakub
17. Kowalik Tomasz
Klasa V a
wychowawca:
Łucja Mojsiej
Klasa V b
wychowawca:
Wanda Adamska
1. Barczyński Jacek1. Augustyniak Hubert
2. Bieniasz Bartłomiej2. Błasiak Damian
3. Ciemnoczołowski Jakub3. Borowski Radosław
4. Dąbrowski Krzysztof4. Frencel Krzysztof
5. Izdebski Krzysztof5. Gacki Tomasz
6. Józefczak Tomasz6. Idzi Jarosław
7. Kasperowicz Tomasz7. Kaczmarczyk Krzysztof
8. Korczyński Sylwester8. Kawalec Hubert
9. Korżak Paweł9. Kleszka Przemysław
10. Kurpisz Remigiusz10. Kozioł Marcin
11. Maciejczak Marcin11. Król Sebastian
12. Marciniak Katarzyna12. Kwiatkowski Rafał
13. Mędrecki Tomasz13. Merda Mariusz
14. Morawski Paweł14. Młyńczak Przemysław
15. Niedzielski Artur15. Mordas Damian
16. Piosik Monika16. Nowaczyk Robert
17. Rogulski Krzysztof17. Piosik Andrzej
18. Rosiński Damian18. Sandak Damian
19. Stawicki Grzegorz19. Śmielecki Piotr
20. Wachowski Przemysław20. Szwak Dominik
21. Zasada Arkadiusz21. Zyszczyk Marcin
22. Zimniewicz Michał22. Żurawiecki Marcin
23. Żarski Krzysztof 
Klasa V 
1. Baran Bartosz11. Nowak Paweł
2. Bielachowicz Grzegorz12. Pieprzyk Tomasz
3. Cebula Cezary13. Raj Hubert
4. Ciechanowicz Paweł14. Rodak Radosław
5. Frański Hubert15. Rzadkowski Dariusz
6. Gulczyński Dariusz16. Sieratowski Kamil
7. Kliponis Bartosz17. Stasik Leszek
8. Kozłowski Maciej18. Turkiewicz Marcin
9. Michalak Sylwester19. Zaczyński Łukasz
10. Nowak Michał 
Klasa V 
1. Bąk Sławomir14. Piątyszek Michał
2. Czyż Krzysztof15. Piechna Robert
3. Dereń Andrzej16. Piwowarczyk Artur
4. Durkowski Marek17. Pluskota Piotr
5. Garstkiewicz Artur18. Poczekaj Krzysztof
6. Górski Tomasz19. Potrawiak Grzegorz
7. Kozłowski Sławomir20. Retkowski Tomasz
8. Kwapisz Marek21. Sakowicz Dariusz
9. Lemiesz Marcin22. Szewczuk Sebastian
10. Mucha Andrzej23. Tomczak Adam
11. Olejnik Sławomir24. Tomczuk Marek
12. Pacia Marcin25. Białach Tomasz
13. Paciejewski Marcin
Klasa V 
1. Adamski Michał14. Pater Radosław
2. Cepińska Teresa15. Piosik Piotr
3. Choiński Marcin16. Polaczek Michał
4. Chwirot Marcin17. Rzadkowski Krzysztof
5. Koper Marek18. Siekanko Kamil
6. Korżak Tomasz19. Siestrzeńcewicz Witold
7. Kowalski Marcin20. Śliczner Wojciech
8. Kozłowski Piotr21. Tatarynowicz Paweł
9. Lis Wojciech22. Utracki Dominik
10. Majorek Maciej23. Wachowiak Sebastian
11. Migdałek Marcin24. Witkowski Cyprian
12. Nowaczyk Justyna25. Wypchło Mariusz
13. Nowosielski Waldemar 
Klasa V  
1. Adamski Michał15. Leśny Jacek
2. Białek Mariusz16. Łodyga Michał
3. Brudziński Rafał17. Nader Marcin
4. Dachwitz Marcin18. Ptak Łukasz
5. Filiński Marcin19. Rymarczyk Mariusz
6. Gasztyk Rafał20. Skomra Krzysztof
7. Jagodzik Rafał21. Szczepaniak Łukasz
8. Janik Damian22. Szymankiewicz Andrzej
9. Karwański Jarosław23. Witkowski Robert
10. Klaczyński Radosław24. Wojtek Krystian
11. Kmieciak Krzysztof25. Woźniak Justyna
12. Krzyżanowski Hubert26. Żołędziowski Andrzej
13. Kufliński Michał27. Paczyński Rafał
14. Kukanow Maciej 
Klasa V a
wychowawca:
Łucja Mojsiej, Teresa Baran
Klasa V b
wychowawca:
Wanda Adamska
1. Bednarz Dorota1. Bock Marek
2. Cichoński Sławomir2. Cyranik Paweł
3. Czaplicki Rafał3. Czapłon Dariusz
4. Frąk Przemysław4. Feszyk Rafał
5. Gula Czesław5. Gągała Dawid
6. Hryńczuk Jarosław6. Idzi Grzegorz
7. Kamiński sebastian7. Kapiczak Dariusz
8. Kajoch Dariusz8. Kijewski Krzysztof
9. Kardecka Izabela9. Lisek Sławomir
10. Kasprzak Damian10. Makowski Grzegorz
11. Kruk Rafał11. Malicki Michał
12. Kulak Wojciech12. Ostrowski Leszek
13. Łausz Jacek13. Paradowski Przemysław
14. Napierała Hubert14. Pielichowski Jacek
15. Opala Ireneusz15. Przewłocki Przemysław
16. Przybylski Rafał16. Rodak Mariusz
17. Rychlik Krzysztof17. Sobkowiak Roman
18. Stańko Sławomir18. Suchocki Sławomir
19.Szymanowski Karol19. Tybiszewski Piotr
20. Ślozowski Rafał 
21. Wawrzynkiewicz Witold 
22. Wiemann Adam 
23. Wojtek Dariusz 
Klasa V  
1. Bobkiewicz Maria14. Kwarta Zbigniew
2. Brudło Krzysztof15. Łuka Paweł
3. Chojnacki Paweł16. Małecki Kazimierz
4. Dynak Krzysztof17. Maćkowiak Mariusz
5. Dziekan Krzysztof18. Mrozowicz Sebastian
6. Jakubowicz Piotr19. Nowakowski Krzysztof
7. Jastrzębski Armand20. Przybytniewski Sebastian
8. Kania Dariusz21. Rosińska Aleksandra
9. Karbowski Edward22. Rusinek Zbigniew
10. Kasperek Dorota23. Szustakowski Piotr
11. Kaźmierczak Mateusz24. Świtalski Konrad
12. Kędziora Daniel25. Waloszczyk Rafał
13. Konopka Adrian26. Zdrojewski Robert
Klasa V  
1. Bajon Adam17. Mazurkiewicz Marek
2. Biel Tomasz18. Możdżeń Tomasz
3. Czapiewski Artur19. Onufruk Piotr
4. Dombrowski Daniel20. Pałasz Adam
5. Domurat Paweł21. Pazdrowski Dariusz
6. Dziaduszek Jacek22. Pelc Zbigniew
7. Gawroński Jarosław23. Rożewski Marcin
8. Gieroń Tomasz24. Rybarczyk Adam
9. Grabowski Ziemowit25. Semkło Dariusz
10. Iwlew Marek26. Stadnik Dorota
11. Jedynak Krzysztof27. Strzelecki Nikodem
12. Jędrowski Przemysław28. Szymański Jacek
13. Korytowski Tomasz29. Świderska Joanna
14. Łysakowski Bartosz30. Tabarkiewicz Piotr
15. Majewski Arkadiusz31. Urbanek Robert
16. Matysiak Andrzej32. Zmuda Zbigniew
Klasa V  
1. Bieńkowski Krzysztof13. Piszczek Arkadiusz
2. Chmal Ireneusz14. Przybysz Marcin
3. Grzelak Jacek15. Rywiński Roman
4. Iżykowska Magdalena16. Skarżyński Dariusz
5. Jankowiak Robert17. Skrzypczak Aleksander
6. Jankowski Andrzej18. Sławecki Radosław
7. Klim Eugeniusz19. Solan Jan
8. Kociński Jerzy20. Toczko Sławomir
9. Kozaczyński Wojciech21. Trela Jarosław
10. Morawski Grzegorz22. Urbaniak Robert
11. Olejarz Robert23. Wiśniewski Krzysztof
12. Pawlak Przemysław 
Klasa V 
1. Tobiasz Brzeziński17. Parniewicz Sławomir
2. Bejga Jędrzej18. Rombalski Mirosław
3. Chłopek Artur19. Rozmarniewicz Krzysztof
4. Gassem Arkadiusz20. Rózga Ryszard
5. Gleń Arkadiusz21. Suchomski Maciej
6. Guzek Ewa22. Surdyk Radosław
7. Jaśkowski Michał23. Szarłowicz Radosław
8. Kaminiarz Jacek24. Szczepaniak Jędrzej
9. Kapała Arkadiusz25. Szyszko Marek
10. Kaszuba Artur26. Tomczak Robert
11. Kleszczyński Piotr27. Voncina Grzegorz
12. Kołdunek Tomasz28. Wiczkowski Piotr
13. Moczkodan Marek29. Wilczyński Maciej
14. Pańczuk Jarosław30. Willer Marta
15. Pater Przemysław31. Wojcieszko Remigiusz
16. Pikuła Adam32. Ziarko Sylwia
Klasa V a
wychowawca:
Elżbieta Wróblewska, Józef Jaśkowski
Klasa V b
wychowawca:
Marek Wróblewski, Wanda Adamska
1. Ambroszko Mirosław1. Augustyński Jacek
2. Bacia Jan2. Buczyński Robert
3. Beck Marek3. Cerkiewnik Krzysztof
4. Biesiadka Krzysztof4. Cymbałow Cezary
5. Brudziński Jakub5. Dubino Robert
6. Czajkowski Tadeusz6. Chaszczewski Robert
7. Genig Mirosław7. Gandecki Maciej
8. Gnyp Jarosław8. Giersberg Artur
9. Grabowski Marek9. Górny Marcin
10. Halasz Maurycy10. Grochulski Cezary
11. Heger Jacek11. Góran Dariusz
12. Jankowski Sylwester12. Handzlik Jarosław
13. Kołacki Dariusz13. Hryniak Adam
14. Kromołowski Igor14. Kamzol Roman
15. Lichuta Ryszard15. Karcz Piotr
16. Ławniczak Jolanta16. Kozubski Piotr
17. Malak Sławomir17. Letki Andrzej
18. Marcinkowski Jacek18. Lewandowski Leszek
19. Sareło Adam19. Łokciewicz Paweł
20. Sielecki Krzysztof20. Matyjewicz Zbigniew
21. Sochacki Kamil21. Nowakowski Tomasz
22. Szymczak Jacek22. Puławski Tomasz
23. Wawrzyńczak Beata23. Seidel Marek
24. Zaleski Tomasz24. Strupczewski Krzysztof
 25. Szymków Jacek
 26. Witek Sebastian
 27. Wyrwicz Robert
Klasa V  
1. Biniaś Włodzimierz15. Kucz Krystian
2. Chojnacki Jarosław16. Maik Rafał
3. Danisz Paweł17. Nocuń Aleksander
4. Gifing Sławomir18. Otto Roman
5. Heppel Piotr19. Pluta Zbigniew
6. Horowski Błażej20. Pytiak Bogusław
7. Iwaszkiewicz Piotr21. Rauhut Piotr
8. Iżykowska Katarzyna22. Rutkowski Dariusz
9. Jasińska Małgorzata23. Ryś Andrzej
10. Kalembkiewicz Tomasz24. Rzepka Dariusz
11. Karcz Piotr25. Spychała Beata
12. Kaszkowiak Robert26. Wasylewicz Zbigniew
13. Konaszewski Mirosław27. Ziaja Zbigniew
14. Koncur Marzena 
Klasa V  
1. Bednarz Waldemar11. Łotecki Witold
2. Biela Marek12. Musik Wiesława
3. Cudyk Artur13. Pietrzykowski Paweł
4. Czwaniuk Dariusz14. Pigulski Dariusz
5. Fedorowicz Tomasz15. Rzeźnicki Robert
6. Gumulski Dariusz16. Tomczak Artur
7. Hołowacz Władysław17. Tarnowski Józef
8. Horoszko Tomasz18. Wagner Janusz
9. Kaźmierczak Piotr19. Walkowiak Piotr
10. Kwiecińska Beata20. Zawadzki Tomasz
Klasa V  
1. Baran Wiesław13. Łotecki Andrzej
2. Bartkowiak Mirosław14. Malewski Ryszard
3. Gadacz Czesław15. Maćkowski Artur
4. Hamczyk Jarosław16. Rębacz Zbigniew
5. Jaguś Maciej17. Roganowski Tadeusz
6. Jakś Paweł18. Senyk Dariusz
7. Kmiecik Dariusz19. Sobkowiak Rafał
8. Kmiecik Ryszard20. Stelmaszuk Krzysztof
9. Kowalczyk Mariusz21. Szczepaniak Grzegorz
10. Kozłowski Andrzej22. Szklarczuk Mariusz
11. Kozłowski Piotr23. Szlachetka Jerzy
12. Krupowicz Jerzy24. Zowczak Artur
Klasa V  
1. Bieszczak Jacek13. Maciak Tadeusz
2. Damecki Bogdan14. Miśko Jarosław
3. Dynowska Henryka15. Rzechaczek Bernard
4. Grabowski Krzysztof16. Rzeszuto Rafał
5. Grzelak Mariusz17. Sempoch Wojciech
6. Gumuła Grzegorz18. Stoncel Leszek
7. Herbut Andrzej19. Szaj Katarzyna
8. Horanin Dariusz20. Tylczak Tomisław
9. Kabza Artur21. Wlekliński Jan
10. Kajda Marek22. Zieliński Zygmunt
11. Kasperowicz Robert23. Zimniewicz Jacek
12. Lesser Jan24. Żurawski Krzysztof
Klasa V a
wychowawca:
Tadeusz Wasylewicz
Klasa V b
wychowawca:
Wacław Adamski
1. Ankudo Leszek1. Bilon Dariusz
2. Czepiżak Stanisław2. Chmura Mirosław
3. Czop Jarosław3. Dawidowicz Tadeusz
4. Dejnega Waldemar4. Górawski Ryszard
5. Grzesiak Dariusz5. Grudziński Dariusz
6. Juszczak Mirosław6. Kaczmarek Robert
7. Kania Krzysztof7. Kałek Jarosław
8. Krupowicz Jarosław8. Król Elżbieta
9. Kułak Leszek9. Kruszelnicka Anna
10. Leżoń Violeta10. Kudłaty Robert
11. Łukaszewski Krzysztof11. Malkowski Jacek
12. Maciasowicz Jan12. Nehring Leszek
13. Mazurek Jan13. Ogrodnik Ryszard
14. Nawój Stanisław14. Rasilewicz Mirosław
15. Nowak Wiesław15. Rogala Roman
16. Paczkowski Andrzej16. Sędzielowski Leszek
17. Pilarczyk Krzysztof17. Szarłata Grzegorz
18. Sukiennik Piotr18. Świderski Jarosław
19. Szałata Jarosław 
20. Wiesiołek Ryszard 
21. Żołędziowski Piotr 
Klasa V  
1. Bania Henryk14. Remiszewski Ireneusz
2. Baranowski Krzysztof15. Sammler Krzysztof
3. Dudziak Jerzy16. Skonieczek Ryszard
4. Górecki Robert17. Sudakowski Jarosław
5. Jakubowski Krzysztof18. Śmietana Dariusz
6. Jańczak Mirosław19. Tyczka Hieronim
7. Jąder Michał20. Walkowiak Krzysztof
8. Kleemann Wojciech21. Wilkowski Dariusz
9. Krępacki Mieczysław22. Wiśniewski Ryszard
10. Mirski Ireneusz23. Wojcieszek Jerzy
11. Mudrecka Ewa24. Zielińska Mariola
12. Mikołajczyk Mirosław25. Zmarzlik Piotr
13. Omecińska Zofia
Klasa V  
1. Alaborska Jadwiga14. Markowski Krzysztof
2. Brzeziński Marek15. Pastuszyński Stanisław
3. Czarpacki Mirosław16. Przymuszała Piotr
4. Czwałga Tadeusz17. Rzepka Ireneusz
5. Dębina Roman18. Słabęcki Andrzej
6. Dyńda Krzysztof19. Sobieski Dariusz
7. Fischer Roman20. Sulżyk Jerzy
8. Gozdoń Wiesław21. Szczypka Krzysztof
9. Jasiński Ryszard22. Szrajber Andrzej
10. Kolota Ryszard23. Szymanowicz Robert
11. Lengowski Paweł24. Tanona Krzysztof
12. Ławrowski Jarosław25. Wolski Damian
13. Łowkis Jarosław 
Klasa V  
1. Bodnar Mirosław15. Kuczyński Józef
2. Chłopecki Zbigniew16. Kukulski Paweł
3. Cebula Stanisław17. Łozowski Piotr
4. Gawłowicz Anna18. Łuczak Henryk
5. Halicki Jerzy19. Maćko Andrzej
6. Handzel Adam20. Mizera Józef
7. Kania Roman21. Pastuszka Zbigniew
8. Kiczor Ryszard22. Rogoziński Marek
9. Kosmalski Krzysztof23. Skrzypczak Piotr
10. Kostka Mariusz24. Sobolewski Marek
11. Krotoszyński Zbigniew25. Wachowski Krzysztof
12. Król Aleksander26. Wawer Janusz
13. Król Piotr27. Woźniak Konrad
14. Kubera Mirosław28. Wryczka Andrzej
Klasa V  
1. Banachowski Dariusz19. Mućka Ireneusz
2. Geisler Andrzej20. Mudrecki Andrzej
3. Gibert Bogumił21. Nazarenko Bolesław
4. Greczuk Marcin22. Nowak Marek
5. Hassa Edward23. Olejnik Ewa
6. Hulisz Gracjan24. Pasiecznik Irena
7. Jakubiak Mirosław25. Paszkiewicz Waldemar
8. Jędrzejowski Szymon26. Ramenda Eugeniusz
9. Kiszowara Krzysztof27. Rogala Stanisław
10. Koch Wiesław28. Sadowski Przemysław
11. Kot Grzegorz29. Smutnicki Bogusław
12. Kotlarski Jarosław30. Stachowski Czesław
13. Kuźniarek Jerzy31. Stróżecki Piotr
14. Lach Krzysztof32. Suchecka Maria
15. Maciejewicz Waldemar33. Wajman Anna
16. Mania Piotr34. Wandzel Tomasz
17. Merwa Andrzej35. Wieczorek Maciej
18. Moswa Wiesław36. Wiśniewski Sylwester
Klasa V  
1. Gajza Mieczysław15. Policht Mieczysław
2. Chudy Waldemar16. Ratajczak Andrzej
3. Drgas Marian17. Romańczuk Stanisław
4. Fleiszerowicz Remigiusz18. Rubinowski Andrzej
5. Kiszmanowicz Krzysztof19. Rychłowski Jan
6. Klepczarek Andrzej20. Suchecki Józef
7. Kobrzyński Tadeusz21. Szliwowski Artur
8. Kudlaszyk Jarosław22. Szymański Marian
9. Makowski Mariusz23. Śmietana Krzysztof
10. Mierzwa Jerzy24. Wajman Elżbieta 
11. Olejnik Alina25. Walczak Stanisław
12. Orkisz Barbara26. Zgierski Mieczysław
13. Pawłowski Waldemar27. Żołędziowski Roman
14. Piechocki Piotr 
Klasa V  
1. Bobek Tomasz17. Martyniuk Eugeniusz
2. Bosy Stanisław18. Michalak Henryk
3. Chmielewski Lech19. Mikos Marek
4. Domin Jarosław20. Moliński Wiesław
5. Drapała Krzysztof21. Moszyński Zbigniew
6. Gibert Sławomir22. Olszak Leszek
7. Jędrzychowski Henryk23. Pająk Jan
8. Kaczmarek Mirosław24. Pęcherzewski Tadeusz
9. Kliks Piotr25. Przeworska Halina
10. Kochman Bogusław26. Roman Romuald
11. Kopaczyński Kazimierz27. Słobodzian Tadeusz
12. Komorkiewicz Julian28. Słociński Rafał
13. Kosiorek Edward29. Surma Waldemar
14. Krężelewski Cezary30. Szilke Krystyna
15. Kulpiński Andrzej31. Wańczyk Leszek
16. Mai Stanisław32. Zalewski Leszek
 33. Walczak Adam
Klasa V  
1. Banach Leszek19. Michalski Waldemar
2. Belka Jan20. Mleczak Piotr
3. Bogucki Ryszard21. Mrozik Bogdan
4. Cembała Maria22. Mudrecki Henryk
5. Ciećwiera Zbigniew23. Nowak Edward
6. Floryszczak Jerzy24. Paździora Janusz
7. Gradek Zbigniew25. Prządka Krzysztof
8. Jasiczak Zenon26. Seperant Piotr
9. Kawalec Ryszard27. Sikora Szczepan
10. Kobylański Tadeusz28. Szwarc Piotr
11. Komorkiewicz Jan29. Stępniewski Janusz
12. Koperski Krzysztof30. Śpiwak Jan
13. Kudlaszyk Hubert31. Walkowiak Tadeusz
14. Kęsy Andrzej32. Wąsiel Bogdan
15. Lisiak Tadeusz33. Węgłowski Jacek 
16. Łucki Leszek34. Wochanka Marek
17. Maniawski Marek35. Zielińska Alicja
18. Marcinkowski Jan
Klasa V  
1. Bachmiński Zbigniew21. Pokrywczyński Grzegorz
2. Bielecki Ryszard22. Prell Jacek
3. Bułajewski Henryk23. Przybył Mirosław
4. Caban Krzysztof24. Puchowski Jerzy
5. Fritsch Jerzy25. Ratajczak Marek
6. Gąbala Tadeusz26. Skrzypczak Roman
7. Gorgolik Zbigniew27. Stachowiak Jolanta
8. Gontowicz Edward28. Stachowiak Wiesław
9. Gracjasz Mirosław29. Surmański Alfred
10. Graś Wiesław30. Szaj Jarosław
11. Guzenda Andrzej31. Sapanko Jan
12. Kalinowska Teresa32. Szymański Andrzej
13. Kasprzak Jan33. Traczewski Juliusz
14. Kmieć January34. Trafarski Andrzej
15. Kiciński Piotr35. Trafarski Zbigniew
16. Matuska Stanisław36. Waligóra Wojciech
17. Minko Marek37. Wojciechowski Zachariusz
18. Michailuk Bogdan38. Wolny Paweł
19. Omecińska Alicja39. Wyperowicz Henryk
20. Piotrowski Jerzy40. Załucki Aleksander
Klasa IV  
1. Banasiak Krzysztof16. Mużanowski Jan
2. Cieśliński Bogusław17. Pachura Marian
3. Drzymała Jerzy18. Pewniak Adam
4. Dzierżawski Zbigniew19. Przybylski Leszek
5. Furmanek Zbigniew20. Ratajczak Grzegorz
6. Kochanek Andrzej21. Rozwadowski Leszek
7. Korcz Lech22. Serafin Dariusz
8. Koral Krzysztof23. Smyk Krzysztof
9. Korycki Bronisław24. Stryjak Włodzimierz
10. Kozielewski Bogdan25. Świtalski Jerzy
11. Michnikowski Mariusz26. Tomczak Edmund
12. Moklak Zbigniew27. Traczyński Michał
13. Mrozek Krzysztof28. Wąsowicz Edward
14. Mucha Grzegorz29. Woś Marek
15. Murat Krzysztof30. Żurawski Marek
Klasa V  
1. Bartkowiak Mieczysław20. Olszewski Władysław
2. Bociek Wiesław21. Pakulnicki Romuald
3. Boczek Andrzej22. Pyrek Ryszard
4. Borowiak Florian23. Saj Ewa
5. Bułajewski Bolesław24. Skóra Mirosław
6. Graczyk Marek25. Sobkowiak Zbigniew
7. Henicz Andrzej26. Strugarek Jerzy
8. Juraszek Leszek27. Szulc Ludwik
9. Kaczmarek Zygmunt28. Wasylewicz Marek
10. Klapa Jerzy29. Wasylków Witold
11. Kozielski Krzysztof30. Wiertelak Ryszard
12. Kwiatkowski Wiesław31. Wereszczyński Kazimierz
13. Maciaszczyk Leon32. Wesoły Zygmunt
14. Miasojed Zygmunt33. Wiszniewski Edward
15. Michnikowski Jacek34. Woźniak Jarosław
16. Milczanowski Jan35. Wroński Marek
17. Mizera Zbigniew36. Zamiatała Stanisław
18. Mudrecki Zbigniew37. Zarychta Jerzy
19. Naumuk Henryk
Klasa V  
1. Andrzejczyk Jan14. Kapustin Leonard
2. Błaszyk Hieronim15. Konieczny Henryk
3. Bortkiewicz Krzysztof16. Konstańczak Marek
4. Cembała Lech17. Koper Tadeusz
5. Cuban Tadeusz18. Krąpiec Kazimiera
6. Dec Barbara19. Krysik Andrzej
7. Delipacy Maria20. Kubacki Ryszard
8. Dudziak Andrzej21. Ławicki Piotr
9. Dymek Zenon 22. Migdałek Irena
10. Ignacik Adam23. Rybarczyk Michał
11. Jackowiak Marian24. Świeczkowski Kazimierz
12. Jarmużek Marek25. Wańczyk Józef
13. Jenny Zbigniew
Klasa V
wychowawca:
Jan Tomaszewski
Klasa V
wychowawca:
Ryszard Mielnik
1. Białas Janina1. Bielecki Grzegorz
2. Boguszewski Antoni2. Bzdęga Bogdan
3. Czupryniak Jan3. Dec Zbigniew
4. Dolata Grażyna4. Florianowicz Stanisław
5. Dupiczak Andrzej5. Gostyński Jerzy
6. Faworyk Stanisław6. Harasymowicz Zbigniew
7. Filipiak Wiesław7. Kaczmarek Tadeusz
8. Gliński Mieczysław8. Kaminiarz Marcin
9. Góral Henryk9. Kasprzak Ryszard
10. Jagoda Renata10. Łuniewicz Jerzy
11. Jahnka Marian11. Myssak Wanda
12. Jaszczak Halina12. Nowak Marek
12. Jaksch Andrzej13. Piotrowicz Halina
13. Kapała Franciszek14. Pławsiuk Jerzy
14. Kaptur Andrzej15. Przeworski Marian
15. Łodyga Krystyna16. Siemaszko Eugeniusz
16. Łotecka Zuzanna17. Sroczyński Julian
17. Milczanowska Helena18. Stajer Marek
18. Obibok Wiesława19. Szajstek Kazimierz
19. Piotrowski Marek20. Szczucki Zbigniew
20. Słodkowski Jerzy21. Śląski Jan
21. Stawińska Danuta22. Witucki Marek
22. Śliwa Jan23. Wziętek Janusz
23. Wawrzyniak Edmund24. Zimnicki Sławomir
24. Weigiel Jerzy 
25. Zielińska Teresa 
26. Zieliński Mieczysław 
27. Żyżak Henryk 
Klasa V  
1. Dżbik Krzysztof15. Pohl Zbigniew
2. Jagoda Ryszard16. Portala Piotr
3. Kowalski Edmund17. Ratajczak Andrzej
4. Kufel Stanisław18. Rymanowski Włodzimierz
5. Kujawa Ryszard19. Seperant Daniel
6. Kustosik Zygmunt20. Sucharski Zbigniew
7. Kuśmierowski Tadeusz21. Szpila Krzysztof
8. Maszewski Stanisław22. Śleboda Jerzy
9. Markowski Zdzisław23. Tomaszewski Bolesław
10. Mentlewicz Janusz24. Tomczyk Andrzej
11. Mrukowicz Kazimierz25. Taler Marek
12. Ogór Antoni26. Tril Kazimierz
13. Pawlaczyk Henryk27. Wojtaszczyk Janusz
14. Podgórski Adam28. Wrzesiński Adam
Klasa V  
1. Baran Bogusława19. Lipski Stanisław
2. Bąkowski Ryszard20. Lubryka Zenon
3. Błochowiak Janusz21. Malinowski Bogdan
4. Ceglarek Franciszek22. Michalski Karol
5. Chodak Jan23. Obibok Włodzimierz
6. Chrzanowski Krzysztof24. Oryszczak Edward
7. Czesnowicz Wacław25. Paszek Zdzisław
8. Dziembowski Kazimierz26. Podlewski Jerzy
9. Gołębiowski Krzysztof27. Pogorzelski Stanisław
10. Herman Zbigniew28. Przybylski Seweryn
11. Jarosik Jan29. Rzepiak Henryk
12. Jas Kazimierz30. Sturmer Michał
13. Kowalski Walenty31. Ślozowski Tadeusz
14. Krawczyk Stanisław32. Skrzypek Stanisław
15. Kruk Mieczysław33. Tyburcy Tadeusz
16. Krupa Eugeniusz34. Walkowiak Zygmunt
17. Krzysztofiak Maciej35. Walczak Jan
18. Krzymiński Jerzy36. Zaczek Andrzej
Klasa V  
1. Borejszo Jerzy17. Kubicki Edward
2. Bosak Zdzisław18. Kokotko Ryszard
3. Cebula Franciszek19. Kwiatkowski Wiktor
4. Cituk Mirosław20. Langier Kazimierz
5. Daszkiewicz Janusz21. Lubojańska Jolanta
6. Dec Jan22. Machnik Jerzy
7. Fiedler Ryszard23. Marcinów Zygmunt
8. Firlej Henryk24. Migdałek Andrzej
9. Gawroński Karol25. Namysłowska Aleksandra
10. Hołod Eugeniusz26. Nowak Janusz
11. Kmiecik Ryszard27. Pawliszak Jerzy
12. Hołub Szczepan28. Prychidko Andrzej
13 Kodrzecki Leszek29. Putko Eugeniusz
14. Kowalczyk Marek30. Ząbek Piotr
15. Kozłowski Kazimierz31. Zieliński Roman
16. Krynicki Ryszard
Klasa V  
1. Adamczewski Hieronim20. Łyszczak Marian
2. Antoniów Leon21. Maliszewski Stanisław
3. Bartkowiak Henryk22. Mathes Andrzej
4. Bąkowski Jerzy23. Michalski Zygmunt
5. Burdzy Wiesław24. Napierała Zbigniew
6. Chojnacki Stanisław25. Olik Waldemar
7. Ciepliński Władysław26. Organiściak Kazimierz
8. Dawidowski Lech27. Pacuk Roman
9. Durczak Ryszard28. Piątyszek Czesław
10. Dzięgielewski Lech29. Piotrowski Karol
11. Frąckowiak Zenon30. Stefański Leszek
12. Grzesiek Edward31. Stolaś Grzegorz
13. Hober Waldemar32. Tokarski Janusz
14. Jonas Marian33. Tomaszewski Roman
15. Kamiński Maciej34. Wabiński Jan
16. Kobus Zbigniew35. Wagner Ludwik
17. Kolendo Leon36. Wiliński Wojciech
18. Korbas Bernard37. Wujkiewicz Mirosław
19. Kulpa Jan 
Klasa V  
1. Bałamącek Eugeniusz19. Marszałek Edward
2. Bąk Benedykt20. Masacz Zbigniew
3. Borek Waldemar21. Matuszak Bernard
4. Duda Paweł22. Omeciński Antoni
5. Cholaszczyński Teodor23. Pawlak Lech
6. Duczyc Witold24. Pazdrowski Witold
7. Floryszczak Ewaryst25. Różycki Leszek
8. Hoduń Janusz26. Rybak Ryszard
9. Ignyś Michał27. Rzeczkowski Stanisław
10. Jackowiak Zygmunt28. Sambor Kazimierz
11. Jankowski Zbigniew29. Siedel Andrzej
12. Kempiński Jerzy30. Stańko Andrzej
13. Kobryń Antoni31. Strzelecki Józef
14. Kowalski Wojciech32. Szułcik Bogusław
15. Kowalski Marian33. Warkowski Lechosław
16. Krzemiński Marian34. Wojciechowski Jan
17. Laskowiec Piotr35. Zagroda Ryszard
18. Lisowski Zygmunt
Klasa V  
1. Adamczyk Edward21. Kołaczkowski Michał
2. Akielaszek Janusz22. Kruszona Kazimierz
3. Bartkowiak Jerzy23. Krzysiak Ireneusz
4. Bąkowski Adam24. Liszkowski Franciszek
5. Brych Marian25. Maćkowiak Zdzisław
6. Chłopek Zygmunt26. Matysiak Sylwester
7. Chojecki Lucjan27. Nawrocki Ryszard
8. Chudy Zbigniew28. Obreda Marian
9. Czerniak Waldemar29. Ossowski Hubert
10. Deja Cezary30. Puchalski Henryk
11. Derda Bogdan31. Rybacki Ignacy
12. Dogielski Lech32. Rybacki Wojciech
13. Dudziak Andrzej33. Rzepka Jan
14. Frankowski Jerzy34. Rzyski Jan
15. Gadzinowski Jan35. Skrzypczak Jan
16. Gośliński Zbigniew36. Szachraj Bolesław
17. Hejmlich Miron37. Szambelańczyk Włodzimierz
18. Kisielewski Jerzy38. Szarzyński Michał
19. Kląskała Zbigniew39. Wolski Witold
20. Korbanek Tadeusz 
Klasa V  
1. Bieniewicz Waldemar16. Plutowski Jan
2. Ciećwiera Józef17. Przybysz Apoloniusz
3. Kowalski Jarosław18. Pukacki Paweł
4. Koziarski Edward19. Salej Jerzy
5. Krzyżaniak Jerzy20. Smogur Marian
6. Kuśmierowski Roman21. Stachowiak Eugeniusz 
7. Maciecki Jerzy22. Stachowiak Roman
8. Małecki Zbigniew23. Stajer Bogdan
9. Matecki Ryszard24. Stępczak Władysław
10. Mrotek Lech25. Szefner Bernard
11. Osękowski Michał26. Szyler Franciszek
12. Paluch Tadeusz27. Śliwa Stanisław
13. Pamfil Zbigniew28. Toniarz Kazimierz
14. Paskorski Jerzy29. Tyszkiewicz Zygmunt
15. Pietrzykowski Zbigniew30. Waszak Jerzy
 31. Żyła Tadeusz
Klasa V  
1. Antonik Henryk16. Łagunionek Euzebiusz
2. Burak Antoni17. Nakow Tadeusz
3. Burzyński Zbigniew18. Malinowski Władysław
4. Chmiel Bernard19. Matysiak Wojciech
5. Chwirot Czesław20. Mrówczyński Jerzy
6. Cichocki Zygmunt21. Płatek Stanisław
7. Dolla Roman22. Przygodzik Tadeusz
8. Fokciński Zbigniew23. Rećko Mirosław
9. Grzybowski Adam24. Roszak Bronisław
10. Jaskulski Kazimierz25. Styza Wojciech
11. Kawałek Mirosław26. Świętochowski Ryszard
12. Kluziński Michał27. Szulc Jan
13. Konsowicz Ryszard28. Szymków Stanisław
14. Kornas Jerzy29. Wilanowski Henryk
15. Kostrzewski Jan30. Zaradny Stanisław
Klasa V  
1. Armatys Bogusław18. Najdek Jerzy
2. Bejtlich Wiesław19. Nowaczyk Bernard
3. Błaszak Bogusław20. Pankowski Zbigniew
4. Czemerzyński Józef21. Przybylak Wiesław
5. Dolczewski Kazimierz22. Rajman Bronisław
6. Górecki Tadeusz23. Rymaszewski Zbigniew
7. Kaczorowski Jerzy24. Rzepka Stanisław
8. Kołopowski Michał25. Sawicki Leon
9. Kopycki Edward26. Skowron Konrad
10. Korotecki Jerzy27. Sokołowski Jerzy
11. Krzyżanowski Jerzy28. Szczerba Tadeusz
12. Leśniewski Eugeniusz29. Tomaszewski Eugeniusz
13. Maćkowiak Mieczysław30. Trafiałek Aleksander
14. Malak Lechosław31. Walkowski Waldemar
15. Mielczarczyk Kazimierz32. Wilman Józef
16. Motała Kazimierz33. Wojciechowski Czesław
17. Murakowski Dominik34. Zawadzki Bronisław

 

 
Klasa V aKlasa V b
1. Adamkiewicz Zbigniew1. Banach Stanisław
2. Bełzecki Daniel2. Biegański Wojciech
3. Bielawski Franciszek3. Czepanis Henryk
4. Bernat Zdzisław4. Dąbrowski Roman
5. Bezdel Wacław5. Dziegała Władysław
6. Błoch Zygfryd6. Gebhard Klaus
7. Buczek Jan7. Górny Władysław
8. Czyżak Stanisław8. Gwiazda Zbigniew
9. Czyżyk Kazimierz9. Holweg Adolf
10. Filipczuk Józef10. Janczyn Tadeusz
11. Kruk Bogdan11. Klauze Tadeusz
12. Kufel Franciszek12. Kowalski Leszek
13. Lechniak Zbigniew13. Kukliński Adam
14. Mańkowski Józef14. Lipski Zbigniew
15. Migdał Lechosław15. Ławrynian Czesław
16. Nawrocki Władysław16. Mańkowski Włodzimierz
17. Nowakowski Ryszard17. Panaś Stanisław
18. Pajko Zbigniew18. Plich Zygmunt
19. Podłudzki Włodzimierz19. Popiołek Tadeusz
20. Simenak Rudolf20. Przyszczypkowski Tadeusz
21. Trocha Tadeusz21. Rymar Alfred
22. Wirkus Jan22. Wierzbicki Władysław
23. Wiśniewski Jan 
Klasa IV  
1. Bielakowicz Tadeusz20. Olszewski Henryk
2. Czerniejewicz Stanisław21. Pigulski Henryk
3. Dudziak Lucjan22. Polcyn Zdzisław
4. Gnaciński Aleksander23. Polzin Alfons
5. Hyży Jan24. Raj Jan
6. Januchowski Mirosław25. Ristau Mirosław
7. Jeziorski Józef26. Rutkowski Tadeusz
8. Knapski Edmund27. Sapalak Kazimierz
9. Koniusiński Andrzej28. Słomian Andrzej
10. Korus Kazimierz29. Szczepaniak Alojzy
11. Kosiarski Kazimierz30. Tatarczuk Zdzisław
12. Kram Władysław31. Urbaniak Janusz
13. Lecki Jerzy32. Wasilewski Jerzy
14. Łapacz Bernard33. Wasilewski Czesław
15. Łaputa Roman34. Weksej Kazimierz
16. Marciniec Michał35. Węcławek Andrzej
17. Mączyński Jerzy36. Węcławek Witomierz
18. Mieszkiel Kazimierz37. Wróbel Józef
19. Nowak Jan38. Zabawa Tadeusz
Klasa IV  
1. Bejtlich Marek19. Nowak Jan
2. Biegański Andrzej20. Olejnik Marian
3. Chorążyczewski Bernard21. Olszewski Czesław
4. Czaja Henryk22. Pawełczak Dymitr
5. Fieńko Sergiusz23. Prałat Bogdan
6. Gauza Józef24. Sajnaj Aleksander
7. Gajkowski Zbigniew25. Smyka Jerzy
8. Hojak Jan26. Stróżyk Adam
9. Jachimiak Paweł27. Szułcik Tadeusz
10. Januszewski Paweł28. Szwej Stanisław
11. Jurczyszak Cyryl29. Wawrzynkiewicz Czesław
12. Kociołł Grzegorz30. Winiarski Jan
13. Kucharski Andrzej31. Wleczyk Marian
14. Lebiecki Czesław32. Włoch Kazimierz
15. Mastalerski Tadeusz33. Wojtczak Henryk
16. Milczewski Edward34. Woźniak Roman
17. Nowaczyk Władysław35. Zborowski Kazimierz
18. Majewicz Marcin 
Klasa IV  
1. Bejtlich Marek19. Nowak Jan
2. Biegański Andrzej20. Olejnik Marian
3. Chorążyczewski Bernard21. Olszewski Czesław
4. Czaja Henryk22. Pawełczak Dymitr
5. Fieńko Sergiusz23. Prałat Bogdan
6. Gauza Józef24. Sajnaj Aleksander
7. Gajkowski Zbigniew25. Smyka Jerzy
8. Hojak Jan26. Stróżyk Adam
9. Jachimiak Paweł27. Szułcik Tadeusz
10. Januszewski Paweł28. Szwej Stanisław
11. Jurczyszak Cyryl29. Wawrzynkiewicz Czesław
12. Kociołł Grzegorz30. Winiarski Jan
13. Kucharski Andrzej31. Wleczyk Marian
14. Lebiecki Czesław32. Włoch Kazimierz
15. Mastalerski Tadeusz33. Wojtczak Henryk
16. Milczewski Edward34. Woźniak Roman
17. Nowaczyk Władysław35. Zborowski Kazimierz
18. Majewicz Marcin 
Klasa IV 22. Nowak Jan
1. Boczowski Waldemar23. Nowak Julian
2. Breska Kazimierz24. Perski Seweryn
3. Brzeziński Stanisław25. Piloch Bogdan
4. Cieślewicz Ryszard26. Rolka Mieczysław
5. Dudycz Jan27. Ruta Hubert
6. Giza Walter28. Ryś Jan
7. Grabałowski Krzysztof29. Rzepecki Włodzimierz
8. Grabowiecki Marian30. Skibiński Stanisław
9. Janowski Alfons31. Stachowiak Zenon
10. Jędros Jan32. Stupiński Tadeusz
11. Kabza Andrzej33. Tokłowicz Andrzej
12. Kalemba Jerzy34. Taczanowski Ryszard
13. Kaźmierczak Henryk35. Wasilkowski Bronisław
14. Klejnotowski Zdzisław36. Waśkowiak Bolesław
15. Kręcisz Kazimierz37. Wawrzyniak Edward
16. Kuźniewski Henryk38. Wojciechowski Stanisław
17. Lipczyński Włodzimierz39. Wrzosek Feliks
18. Łygo Mieczysław40. Zapalski Bolesław
19. Myszko Witold41. Życiński Henryk
20. Moszyński Jerzy 
21. Najder Jerzy 
Klasa IV aKlasa IV b
1. Filipiak Władysław1. Bartkowiak Zenon
2. Gajdowski Julian2. Bartkowiak Stanisław
3. Gaweł Ryszard3. Dajewski Michał
4. Graliński Leon4. Drebszok Edward
5. Grochowski Henryk5. Górny Stanisław
6. Jankowiak Bolesław6. Jankiewicz Tadeusz
7. jarus Czesław7. Jaśkowski Józef
8. Kaczmarek Kazimierz8. Kiełczyński Czesław
9. Kostuj Kazimierz9. Lignar Eugeniusz
10. Kowalewski Roman10. Maciejak Kazimierz
11. Kowalczyk Witold11. Olszowski Stanisław
12. Kubiak Mirosław12. Pachocki Kazimierz
13. Kułakowski Wojciech13. Parus Kazimierz
14. Kupś Mieczysław14. Perski Zbigniew
15. Matuszak Ryszard15. Pustkowiak Zbigniew
16. Mroczkowski Henryk16. Rącki Romuald
17. Napierała Konrad17. Rejman Czesław
18. Nowicki Bogdan18. Szot Aleksander
19. Pater Czesław19. Wituła Zenon
20. Poddany Wiesław 
21. Ruszkowski Władysław 
22. Składanek Stanisław 
23. Sierzputowski Mirosław 
24. Skrzypczyński Wojciech 
25. Sommerfeld Tadeusz 
26. Wrzaszcz Zbigniew 
27. Zmyślony Janusz 
28. Żuchliński Ryszard
Klasa IV 23. May Stefan
1. Andruszak Adam24. Maziejuk Hieronim
2. Burzyński Janusz25. Mentoski Zdzisław
3. Chrapkowski Bogdan26. Napierała Walerian
4. Drożdżyński Józef27. Nowaczyk Bolesław
5. Duzinkiewicz Zbigniew28. Papliński Ewaryst
6. Frankiewicz Jan29. Piechowiak Ferdynand
7. Frybek Kazimierz30. Pietrucha Henryk
8. Furman Marian31. Piński Janusz
9. Gandecki Jerzy32. Prędotka Stefan
10. Górski Joachim33. Rostek Marian
11. Guzenda Antoni34. Roszak Tadeusz
12. Grabowski Telesfor35. Przykucki Franciszek
13. Iskrzyński Kazimierz36. Sochaczewski Kazimierz
14. Karnieski Jerzy37. Słomka Wacław
15. Karpiński Władysław38. Swoboda Zygmunt
16. Kata Stanisław39. Ścisty Piotr
17. Kowalak Cezary40. Wełczyński Mieczysław
18. Kozielewski Mieczysław41. Witka Edward
19. Krajewski Marian42. Ziółkowski Kazimierz
20. Krywult Bogusław43. Żurek Jan
21. Kubiak Bernard 
22. Ławecki Andrzej
Klasa IV a Klasa IV b
1. Buder Zbigniew1. Arkuszewski Stefan
2. Cieśliński Eugeniusz2. Barciszewski Wacław
3. Domagala Jerzy3. Bujak Tadeusz
4. Figura Franciszek4. Bul Henryk
5. Fronc Józef5. Gajda Władysław
6. Jankowski Janusz6. Gerlich Norbert
7. Janyrzek Eugeniusz7. Górski Henryk
8. Jaworski Paweł8. Grabowski Henryk
9. Kamiński Zygmunt9. Hajduła Bronisław
10. Kietliński Jan10. Harenda Franciszek
11. Kisiel Przemysław11.  Hryniewicz Bronisław
12. Kot Miczysław12. Jendo Ryszard
13. Kowalski Roman13. Juda Czesław. 
14. Krajewski Marian14. Kręcki Kazimierz
15. Krawiec Henryk15. Kubica Józef
16. Kuczera Aleksy16. Łysiak Eugeniusz
17. Mierzwiński Janusz17. Markowski Sylwester
18. Mieszkowski Tadeusz18. Matławski Jan
19. Nunberg Jerzy19. Mika Tadeusz
20. Pietraszkiewisz Jerzy20. Obacz Marian
21. Pitko Jerzy21. Porębski Roman
22. Rapa Mirosław22. Rupik Franciszek
23. Szafer Zygmunt23. Skorek Wacław
24. Siedlec Tadeusz24. Stefańczyk Mieczysław
25. Szczerba Tadeusz25. Stadnik Stefan
26. Sowiński Włodzimierz26. Szeląg Maria
27. Szymula Henryk27. Szymański Stanisław
28. Turowski Henryk28. Telka Zenon
29. Walachowski Kazimierz29. Trzcianka Mieczysław
30. Wolnik Józef30. Turczynowicz Jerzy
31. Kosko Eugeniusz31. Tyczyński Tadeusz
 32. Ulatowski Henryk
 33. Walotka Marian
 34. Winert Henryk
 35. Witkowski Grzegorz
 36. Wysocki Jan
 

37. Zajder Stanisław

Skip to content