fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Mała zbąszynianka walczy z chorobą genetyczną – SMA. Maja potrzebowała na leczenie aż 9,5 mln złotych. Dzięki pomocy wielu ludzi i różnym działaniom charytatywnym, udało się zebrać tę kwotę i dziewczynka będzie mogła otrzymać lek.

Cała społeczność ZSL włączyła się w pomoc dla Mai. Od września uczestniczyliśmy w akcji „Rzeka grosza”. Cały czas zbierane były plastikowe zakrętki i baterie alkaliczne. W czasie przedświątecznym na licytację dla Mai, w szkole nauczyciele i uczniowie przygotowywali stroiki świąteczne. Wsparliśmy również małą Maję poprzez sprzedaż babeczek w naszej szkole. Wszystkie zebrane pieniądze trafiły na konto dziewczynki.

Cieszymy się, że Maja będzie mogła otrzymać lek i życzymy dużo zdrowia.

Rekomendowane wpisy

Skip to content