fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

2 IV odbył się pierwszy z dwóch planowanych dni „Drzwi Otwartych ZSL Rogoziniec”.
Byliśmy przygotowani na liczne odwiedziny, jednak ilość Gości przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. 😃
Tego dnia Uczniowie, Nauczyciele, Wychowawcy,
a nawet sam Pan Dyrektor, prezentowali uroki naszej zielonej enklawy wszystkim zainteresowanym. Odwiedzający mogli zobaczyć szkołę pełną ciekawych gabinetów przedmiotów zawodowych, pomieszczeń związanych z praktyką zawodową i pracą w lesie
oraz sale przedmiotów ogólnokształcących. Chętnie korzystali z rozmów
z Uczniami, którzy wprowadzili każdego w świat sokolarni, łucznictwa, Przysposobienia Wojskowego Leśników czy życia w społeczności internackiej. Nie zabrakło odważnych, którzy strzelali z wiatrówek do celu, próbowali swoich sił na małych i dużych trenażerach czy symulatorach maszyn leśnych. Niektórzy podjęli wyzwanie we wspinaczce
drzewnej i – jak profesjonalni arboryści – zdobyli jeden z najwyższych dębów 🌳 przy naszej szkole. Nie mniejszą niespodzianką okazały się wizyt wielu absolwentów, którzy wspominali szkolne lata jako najpiękniejszy czas w ich życiu.

Drodzy Goście!
Mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócicie i zostaniecie na dłuuuużej 😊
A jeśli trudno Wam będzie doczekać do września następnego roku szkolnego, zapraszamy ponownie
23 IV na kolejne Drzwi Otwarte Szkoły!

Pozdrawiamy Was serdecznie i oczywiście
🌲 Darz Bór!  

Rekomendowane wpisy

Skip to content