fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

 Dnia czwartego maja 2021 r. uczniowie klasy czwartej Technikum Leśnego, i już absolwenci,  otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Ponadto, była to okazja, aby w sposób szczególny wyróżnić te osoby, które uzyskały bardzo dobre wyniki w nauce, zachowaniu i przez wiele lat angażowały się w  życie szkoły. W dowód uznania otrzymali oni nagrody rzeczowe, dyplomy oraz bony. 

  Złotym Absolwentem roku została Eunika Fąferko, której wręczono także  nagrodę Burmistrza Zbąszynka. W tym roku szkolnym Stypendium Związku Leśników Polskich otrzymały dwie osoby, wspomniana wcześniej Eunika Fąferko oraz Karolina Guś. 

 Naszym Absolwentom serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć
i jednocześnie życzymy wielu słonecznych dni i sukcesów w dorosłym życiu!

„Chciałabym bardzo podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom, którym wiele zawdzięczamy, jako klasa. Cieszę się z tego, że kilka lat temu wybrałam właśnie tę szkołę i jestem pewna, że wiele razy jeszcze będę do niej wracać. Czas, który tutaj spędziliśmy był wspaniały. Szkoda, że tak szybko minął i że przez obecną sytuację mieliśmy mniej okazji, żeby go razem spędzić. Mimo to niczego nie żałuję i mam nadzieję, że wszyscy jeszcze się spotkamy.”

Eunika Fąferko tegoroczny Złoty Absolwent

Rekomendowane wpisy

Skip to content