fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

1 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Tradycyjnie, podczas apelu, przywitaliśmy liczne grono uczniów klasy I Szkoły Branżowej I stopnia oraz klasy I Technikum. Nie zabrakło obecności rodziców i gości reprezentujących między innymi Radę Rodziców czy Lasy Państwowe. Nauczyciele wraz ze specjalnościami zostali przedstawieni przez p. Dyrektora, który nie zapomniał również o słowach pochwały i wsparcia dla najmłodszych członków szkolnej społeczności. W pełni optymizmu, z nowymi nadziejami, postanowieniami pracowitości i z błogosławieństwem Bożym weszliśmy w kolejny rok nauki. 😊
Z serdecznym pozdrowieniem z leśnej enklawy
DARZ BÓR! 🌲


Rekomendowane wpisy

Skip to content