fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Między 8 a 10 marca, reprezentanci naszej szkoły zagościli w Brynku, na Mistrzostwach Szkół Leśnych w udzielaniu I pomocy przedmedycznej PCK.
Pod skrzydłami Pani Zuzanny Hołyńskiej, przez wiele miesięcy szkolili się zasilający szeregi Stowarzyszenia Przysposobienia Wojskowego Leśników im. Adama Loreta: Paulina Denczyk, Kinga Gawińska, Mikołaj Iwaszkiewicz i Mateusz Gawiński.
Choć to debiut naszych dzielnych ratowników, poradzili sobie oni doskonale, czego rezultatem jest zaszczytne dla nas VI miejsce.
Rywalizacja odbyła się na poziomie testów teoretycznych oraz prezentacji umiejętności praktycznych w scenkach, odwzorowujących niecodzienne sytuacje wypadkowe. Jak wiemy, niecodzienne nie równa się niemożliwe, dlatego fachowość naszych uczniów, wiedza i pęd do zdobywania nowych umiejętności napawa nas dumą i optymizmem.
Spotkanie w Brynku z „przedmedycznymi” rywalami , niewątpliwie okazało się kolejnym cennym doświadczeniem. Szczególnie, że zawody odbywały się pod okiem najbardziej kompetentnej ekipy sędziowskiej – przedstawicieli PCK z Bytomia oraz PSP z Tarnowskich Gór.
Podczas kilkudniowego wyjazdu związanego z zawodami, nie zabrakło również chwili na relaks w tamtejszych zachwycających okolicach. Piękno scenerii pałacowych oraz odpoczynek w parku wodnym zwieńczyły trudy zawodów i bez wątpienia zintegrowały jeszcze bardziej i tak już wspaniale współpracujący team!

Gratulujemy serdecznie Opiekunowi i wytrwałej Drużynie!
Jesteśmy z Was dumni!
Wierzymy w Wasze rozwój i dalsze sukcesy!
Darz Bór!

Rekomendowane wpisy

Skip to content