fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Dziś, nasz Uczeń Paweł Czepiżak, otrzymał zasłużone stypendium Marszałka Województwa Lubuskiego w ramach programu „Lubuscy Zawodowcy”.
Na takie wyróżnienie mogło liczyć zaledwie 180 najlepszych uczniów szkół o profilu zawodowym, znajdujących się w naszym województwie.
O tym, że Paweł jest zapalonym i dobrze rokującym młodym leśnikiem wiemy doskonale! Podtrzymuje on leśną, wielopokoleniową tradycję rodzinną, wydeptując swoje własne ścieżki kariery zawodowej. Korzysta z każdej szansy na rozwój, a drogi do sukcesu upatruje w pracy i nauce. Oprócz wysokiej średniej ocen i godnych naśladowania manier, posiada szeroki wachlarz zainteresowań oraz pasji. Od wielu lat zasila elitarne koło sygnalistów myśliwskich godnie reprezentując naszą szkołę w licznych wydarzeniach i uroczystościach, a także osiągając wysokie noty na zawodach. Dzięki swojej determinacji, Paweł zdobył dotychczas wiele niezbędnych w pracy leśnika uprawień.
Jego nieustające pragnienie wiedzy jest dostrzegalna nie tylko w osiągnięciach, ale również w pozytywnej wszędobylskości. Nie dało się tego nie odczuć podczas odwiedzin w zaprzyjaźnionej placówce w czeskim Trutnov, które to miały być jedynie wycieczką, a okazały się fascynacją nad specyfiką pracy w wymagającym górzystym terenie.
Jesteśmy przekonani, że ciekawość i otwarty umysł zaprowadzą naszego Ucznia na zawodowe szczyty. Niezmiernie cieszymy się, że jego zaangażowanie zostało docenione na taką skalę!
Pełni podziwu – składamy serdeczne gratulacje dla Pawła!
Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy mocno kciuki za naszego tegorocznego maturzystę!
Darz Bór!

Rekomendowane wpisy

Skip to content