fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

We wrześniu, zawitali u nas nasi serdeczni i stali bywalcy – Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” w Rogozińcu.
Choć reprezentują oni najwcześniejszy etap edukacji, wiemy doskonale, że „Czym skorupka za młodu naciągnie, tym na starość trąci”. Dlatego nasi wolontariusze, przy każdym wspólnym spotkaniu, wkładają dużo serca, by przekazywać najpiękniejsze idee, którymi kierują się leśnicy w swojej codziennej pracy.
Las jest wyjątkowym środowiskiem, zaskakującym mnogością korzyści płynących z jego kształtowania, dbania o niego czy korzystania z jego walorów. Mając to na uwadze, bierzemy na siebie część odpowiedzialności za kreowanie poprawnej postawy społeczeństwa wobec ukochanych nam zielonych okoliczności.
Jesteśmy wdzięczni za każdą wizytę, każde spotkanie i możliwość dzielenie się tym, co w nas najlepsze.
Dziękujemy za zaangażowanie szkolnego wolontariatu i życzymy nieustających sił oraz ogromnych pokładów kreatywności, w dziedzinie dzielenie się tym, co mają w sobie najlepszego.
Leśne pozdrowienie „Darz Bór”, dla naszych wyjątkowych gości!


Rekomendowane wpisy

Skip to content