fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Do naszej szkoły zawitali Goście ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Zielonej Górze. Poznaliśmy nowych kolegów z klasy ósmej i uczniów klasy trzeciej, zapalonych do odkrywania leśnych ciekawostek. Klasa ósma zapoznała się z naszą szkołą i możliwościami jakie stwarza w zawodzie leśnika oraz operatora maszyn leśnych, a klasa trzecia odbyła zajęcia edukacyjne.🪵🦉🌲 Choć zwykle to nasi wolontariusze zaskakują wyjątkową wiedzą i zainteresowaniami charakterystycznymi dla pasjonatów lasu, tym razem zaskoczono również ich! Na koniec otrzymali piękny prezent od jednej z uczennic klasy 8. Narysowała ona siebie w towarzystwie naszych uczniów, którzy byli zaangażowani w zajęcia.
Ślicznie dziękujemy za spotkanie i nie ukrywamy – liczymy na kolejne!
Z leśnym pozdrowieniem dla nowych Przyjaciół ZSL Rogoziniec – serdeczne
Darz Bór!


Rekomendowane wpisy

Skip to content