fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W czwartek 16.11.2023r. gościliśmy w naszej szkole uczniów klas 7 ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Brzechwy z Zielonej Góry. Celem spotkania była integracja oraz przekazanie informacji dotyczących oferty naszej szkoły. Podczas spaceru po najbliższym otoczeniu, nie zabrakło odwiedzin w gabinecie z symulatorami, warsztacie oraz magazynie sprzętu – przeznaczonych do realizacji praktycznej nauki zawodu. Ciekawą formą zabawy i nowej nauki okazały się podejmowane ochoczo próby załadunku drewna na szkolnych trenażerach żurawi, czy też odwiedziny na zajęciach w klasach. Serce naszych gości podbili pensjonariusze Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Szponiastych, a nasza młodzież zatroszczyła się o przekazanie najistotniejszych wiadomości dotyczących opieki nad chorym ptactwem. Po dniu pełnym wrażeń, będących jednakowoż codziennością ucznia ZSL w Rogozińcu, był również czas na poczucie klimatu, w którym przebywają mieszkańcy internatu – nie mogło obyć się także bez małych turniejów w piłkarzyki oraz gry w bilard.
To był owocny i wspaniały dzień!
Wierzymy, że jeszcze się kiedyś spotkamy, a część z uczniów z zielonogórskiej Ósemki, zawita w naszych szkolnych progach, podejmując kolejne etapy edukacji.

Rekomendowane wpisy

Skip to content