fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

19 grudnia zebraliśmy się wszyscy na szkolnych jasełkach opowiadających historię Bożego Narodzenia. Podczas przedstawienia nie zabrakło nie tylko symbolicznego wprowadzenia w cud narodzin Pana Jezusa, ale również pięknych kolęd odśpiewanych przy akompaniamencie melodii szkolnego zespołu muzycznego. Po przedstawieniu i wspólnym kolędowaniu, życzyliśmy sobie spokoju, miłości i tradycyjnie „zdrowych i wesołych świąt” . Następnie przyszła kolej na wspólną wieczerzę przygotowaną przez nasze cudowne Panie Kucharki. Ten wyjątkowy czas spędziliśmy w gronie naszych klasowych i szkolnych przyjaciół, dzieląc się opłatkiem, wesołymi opowieściami i życzliwością. Jak co roku, wieczór wigilijny okazał się pełnym refleksji i unikalnym momentem – znów, choć każdy z nas jest inny, w okamgnieniu staliśmy się tacy sami. Znów mówiliśmy jednym językiem – wszyscy to samo – wierząc w intencję składanych życzeń.
Za kolejny wspólny wieczór przy wigilijnym stole oraz wszystkim, którzy dorzucili szczyptę magii do tej wyjątkowej chwili – serdecznie dziękujemy.


Rekomendowane wpisy

Skip to content