fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Od 8 do 10.03.2024r. w Miliczu, odbyły się XIII Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Halowej Piłce Nożnej. Tradycyjnie, nasi najbardziej zapaleni piłkarze wzięli udział w turnieju, mierząc się z najlepszymi reprezentantami innych szkół leśnych. Drużyna pod skrzydłami Pana Rafała Grabowskiego w składzie:
Szymon Mielęgowski (IV TL), (Mateusz Przybyła IV TL), Kacper Dziadek (IV TL), Aleksander Skoczylas (IV TL), Oliwier Balak (IV TL), Karol Szczerba (III TL), Kacper Kubiak (II BR), Wojciech Wojtaś (II BR), Błażej Pindara (II BR), Patryk Zimny (II BR) zajęła 5 miejsce.
Gratulujemy naszym sportowcom, wierzymy w dalsze sukcesy i dziękujemy za zaangażowanie w podtrzymanie sportowych tradycji szkoły.


Rekomendowane wpisy

Skip to content