fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Bardzo miło jest nam poinformować, że Pani Miriam Plančíková (przedmioty zawodowe) zdobyła III klasę brakarską ????

Co to właściwie oznacza?Kurs brakarski przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się w jaki sposób szacować jakość drzew na pniu oraz klasyfikować, manipulować i odbierać surowiec drzewny. Szkolenie z zakresu brakarstwa podzielone jest na część teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna obejmuje cykl wykładów, w tym tematykę z zakresu gospodarki drewnem, budowy drewna drzew iglastych i liściastych, wad drewna okrągłego, szacunku brakarskiego drzew na pniu, klasyfikacji surowca drzewnego oraz konserwacji drewna.Dziękujemy firmie ATJ s.c. (https://www.facebook.com/szkoleniaatj/) za świetne przygotowanie szkolenia i zajęć praktycznych!

Rekomendowane wpisy

Skip to content