fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W kwietniu, maju i czerwcu bieżącego roku gościliśmy w naszej szkole dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych, a także nasi wolontariusze prowadzili zajęcia o tematyce leśnej w przedszkolach w Zbąszynku, Kosieczynie i Szczańcu. Odwiedzili nas również uczniowie z klas 7 i 8 z SP z Wędrzyna oraz uczniowie klas 7 i 8 z SP z Brójec, oraz młodsze dzieci z Przedszkola z Nądnii i Międzyrzecza.

W trakcie spotkań, młodsi koledzy i koleżanki mogli dowiedzieć się czym zajmuje się leśnik, zwiedzić naszą szkołę oraz Ośrodek Rehabilitacji Ptaków Szponiastych, a także uczestniczyć w grach i zabawach o tematyce leśnej. Nie zabrakło również ogniska i wspólnego pieczenia kiełbasek.

Miło było widzieć zadowolone twarze naszych gości.

Do zobaczenia w przyszłości.

Rekomendowane wpisy

Skip to content