fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

24.06.2022r. zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022 oraz pożegnaliśmy Uczniów III klasy Szkoły Branżowej I Stopnia. Nie brakowało uśmiechów uzasadnionych nadchodzącą wakacyjną beztroską, ale także radością z osiągniętych wyników. Ten rok, choć pełen wyzwań okazał się niezwykle owocny. Wielu z naszych Uczniów odebrało świadectwa z biało-czerwonym paskiem, wyróżnienia, nagrody oraz odznaczenia. Podczas wręczania dyplomów przedstawiciele Rady Rodziców złożyli serdeczne gratulacje zarówno Uczniom jak i Nauczycielom, a przy okazji życzyli wszystkim pięknych, bezpiecznych wakacji. Absolwenci Szkoły Branżowej otrzymali pamiątki od młodszych kolegów oraz szczere życzenia „aby ich nauka poszła dosłownie w las” 🌲.
Końce roku zawsze są tymi momentami, w których łączą się emocje związane ze smutkiem pożegnania ostatnich klas i radosną perspektywą wakacyjnej swobody. Żegnający mury szkoły Uczniowie klasy III BR zadbali o nasze nastroje, obiecując częste odwiedziny. Nie pozostało nam nic innego jak im wierzyć – w końcu zawsze mogliśmy na nich liczyć. 🤝

Absolwentom życzymy spełniania marzeń, znalezienia dobrej pracy, samych słonecznych i pogodnych dni! 🌞 Wszystkim życzymy również dobrych i spokojnych wakacji – czekamy na Was we wrześniu!!

Darz Bór! 🌲Rekomendowane wpisy

Skip to content