fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

24.10.2022r. w naszej szkole odbyła się akcja rejestracji jako potencjalny dawca szpiku pod patronatem DKMS. Społeczność ZSL w Rogozińcu nigdy nie była obojętna na potrzeby innych. Dlatego i tym razem, pełnoletni Uczniowie pobrali wymaz z nadzieją, że być może ich próbka okaże się pierwszym krokiem w skutecznej walce z nowotworem krwi 🩸. Aby każdy mógł wesprzeć fundację i jej wzniosłe cele, odbył się także kiermasz babeczek. Dzięki wspólnej mobilizacji udało nam się zebrać 32 próbki z wymazem oraz ponad 900zł!
Akcja zakończyła się sukcesem również dzięki wsparciu Rodziców i Opiekunów zaangażowanych między innymi w wypiek słodkości. Za to składamy Państwu ogromne podziękowania ❤️. Nie mamy wątpliwości co do tego, skąd w naszej młodzieży tyle chęci do pomocy.
Ukłony należą się także dla Was – drodzy Uczniowie!
Dziękujemy Wam za zaangażowanie, ale przede wszystkim za to, że zawsze możemy na Was liczyć 🙂

Serdeczne Darz Bór i do zobaczenia 🌲

Rekomendowane wpisy

Skip to content