fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

25.05.2023r. obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Zdrowia.
Nasi uczniowie wraz z opiekunami przygotowali stanowisko ze zdrowymi przekąskami. Dla fanów słodyczy, którzy niekoniecznie przepadają za chrupiącymi warzywami, nie zabrakło zdrowych alternatyw. Uczniowie klasy I BR, z pomocą pani Aleksandry Kratowicz-Wiśniewskiej, upiekli pyszne bułki pełne błonnika – sprzymierzeńca zdrowych jelit. W ten ciepły dzień można było skosztować orzeźwiających lemoniad na bazie cytrusów, truskawek i mięty z ogrodów naszych wychowawców. Po degustacji potraw odbyły się zajęcia relaksacyjne pod okiem pani pedagog Anny Kutzmann. Choć zdrowia upatrujemy w pierwszej kolejności w kontekście aspektów fizycznych, nie można zapomnieć o zdrowiu naszej psychiki. Po sesji relaksacyjnej poradą służyła pani terapeutka uzależnień, która chętnie dzieliła się swoja wiedzą, poradami i skutecznymi sposobami w walce z uporczywymi nałogami i nie tylko.
To był dzień pełen wrażeń, pełen radości i uśmiechu. Wierzymy, że Światowy Dzień Zdrowia zagości w murach naszej szkoły nie w formie odświętnej, a codziennej.

Rekomendowane wpisy

Skip to content