fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

30. 05. uczeń klasy III TL Filip Biskup, po raz kolejny w tym sezonie zmierzył się z najlepszymi zawodnikami w swojej kategorii i zająwszy III miejsce na Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży w Słubicach zdobył brązowy medal w pchnięciu kulą.
Choć Filipowi na co dzień towarzyszy aura spokoju i koncentracji na sportowych celach, potrafi on wzbudzić w naszej społeczności gwałtowną euforię i żywiołowy zachwyt.
W drodze do kolejnych sukcesów sportowych, od wielu lat wspiera naszego sportowca tata. Jest on nie tylko wsparciem Filipa w rozwoju mentalnym, ale przede wszystkich stanowi dla niego wzór trenera. Jak się okazuje – z ogromnym powodzeniem, ponieważ w tym sezonie nasz uczeń może pochwalić się pokaźną sumką sukcesów.
W Ogólnopolskim Lekkoatletycznym Mityngu Otwarcia Sezonu po Puchar Burmistrza Sulęcina, Filip zajął I miejsce z wynikiem 13m 10 cm. Już 3.05. obserwowaliśmy poprawę wyniku! II miejsce przy 13m i 57cm – tym razem na Ogólnopolskim Lekkoatletycznym Mityngu Otwarcia Sezonu w Słubicach. 14.05. w Szprotawie, na 22 Mityngu Lekkoatletycznym Imienia Bolesława Chrobrego i Ottona III, w kategorii open, mierząc się z czołowymi zawodnikami z całej Polski, z wynikiem 14m 7cm Filip uplasował się na 11 miejscu w kraju.
Wśród naszych uczniów i nauczycieli nie brakuje kibiców uzbrojonych w wiarę w pracowitość, talent oraz zacięcie treningowe Filipa. Gratulujemy wszystkich dotychczasowych sukcesów, a za przyszłe – już dziś trzymamy kciuki.


Rekomendowane wpisy

Skip to content