fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Każdego roku w naszej szkole poświęcamy dłuższą chwilę na rozmyślania o tym, co dziś jest częścią naszej tożsamości. Niepodległa Polska jest nam znana od urodzenia i nie znamy Jej innej. Żyjemy w czasach swobody, dostatku, wolności i wielu możliwości. Wiemy jednak, że nie zawsze tak było.
Uroczysty apel z okazji 11 listopada przygotowany przez klasy pierwsze był w tym roku wyjątkowy. Był on hołdem upamiętniającym odzyskanie niepodległości po 123 latach zaborów, złożonym w postaci wierszy i pieśni przedstawiających historię Polski w tym najbardziej przełomowym dla nas Polaków momencie.
Serdecznie dziękujemy Organizatorom, Uczniom oraz Sygnalistom i zespołowi muzycznemu. To było niezapomniane przedstawienie!

Rekomendowane wpisy

Skip to content