fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Po dwóch tygodniach profesjonalnego szkolenia pod okiem specjalistów z ATJ s.c. , uczniowie z klasy IV TL przystąpili do egzaminu z kompetencji pilarza. Zdobywali oni wiedzę dotyczącą przepisów bezpieczeństwa i techniki ścinki przez ostatnie lata nauki, by przełożyć ją na praktykę i zademonstrować swoje zawodowe podejście do tej niełatwej specjalizacji. Obustronne rzetelne przygotowanie, zarówno uczniów jak i instruktorów poskutkowało 100% sukcesem.
W ramach współpracy z Husqvarna, po zakończonym kursie gościliśmy, na powierzchni Pana Konrada Smektałę, który przedstawił naszym uczniom najnowsze rozwiązania wykorzystywane w pilarkach i spalinowych i akumulatorowych.
Dziękujemy za wyjątkowy pokaz.
Gratulujemy wszystkim zdobycia nowych umiejętności zawodowych!


Rekomendowane wpisy

Skip to content