fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu upłynęły pod znakiem rywalizacji sportowej i zabawy. Przygotowane przez zespół nauczyciel wf oraz Samorząd Uczniowski i jego opiekuna konkurencje, w tym roku zainicjował Pan Rafał Grabowski. Przewodnicząc dobrej zabawie, zaproponował naszej młodzieży wieloetapowy konkurs sprawności, w którego skład wchodziły takie nietypowe dyscypliny jak: rzut kaloszem czy „slalom ślepca”. Nie zabrakło rzutu piłką lekarską, skoków na skakance, przeciągania liny oraz koronnej, ukochanej konkurencji – strzelania z łuku do celu. Zwieńczeniem rywalizacji był mecz piłkarski, w którym zmierzyli się reprezentanci technikum przeciwko reprezentantom Szkoły Branżowej I Stopnia. Zwycięzcami tego niewielkiego turnieju zostali uczniowie technikum. O jego rozstrzygnięciu zadecydowały karne. Dobrą zabawę podkręciły kolory, piszczałki i głośna wesoła muzyka.
Wszystkim Dzieciom – małym i dużym – jeszcze raz składamy serdeczne życzenia z okazji Dnia Dziecka!

Rekomendowane wpisy

Skip to content