fbpx
Numer telefonu

+48 68 38 40 241

Email

sekretariat@zslrogoziniec.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Niewielu z odwiedzających stronę naszej szkoły Gości wie, że wyjątkowym wyróżnieniem dla nas nie są jedynie wspaniałe osiągnięcia uczniów, ale również ich samo uczestnictwo w przedsięwzięciach i konkursach.
Wieloletnią tradycją jest między innymi udział w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – bloku Leśnictwo. Dzięki wsparciu nauczycieli przedmiotów zawodowych, a przede wszystkim Pana Ryszarda Górawskiego, nasi reprezentanci 12 IV wzięli udział w XV edycji tego konkursu, która odbyła się na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
Gratulujemy udziału i mocno trzymamy kciuki za Michała Kulaka (V TL), Pawła Rosiaka (V TL) oraz Wojciecha Nuckowskiego (IV TL)!


Rekomendowane wpisy

Skip to content